MORE.LT

Komunikacijos agentūra, teikianti ryšių su visuomene, įvaizdžio, strategijos ir turinio kūrimo paslaugas klientams visuose sektoriuose.

apie mus

Sudėtingus

jūsų

industrijos

veiklos

terminus

paaiškiname

taip,

kad

tai

taptų

dėmesio

verta

istorija.

Jeigu tikslo nepasiekiame,
pinigų nemokate.

„More“ specializuojasi finansų, technologijų ir mažmeninės prekybos sektoriuose. Sudėtingus terminus paverčiame patraukliomis istorijomis, kurios prikausto ne tik jūsų, bet ir žiniasklaidos bei jūsų auditorijos dėmesį. Esame aistrą savo veiklai jaučiantys ryšių su visuomene specialistai, kurie nuolat ieško kūrybiškų sprendimų. „More“ – tai komunikacijos pasaulio crème de la crème, galintys bet ką paversti šurmulio vertomis antraštėmis ir legendinėmis istorijomis.

Paslaugos

Konsultacijos

Betikslė komunikacija yra nenaudinga. Siūlome tyrimais ir analize pagrįstą strategiją ir prekės ženklo kūrimo gaires, rengiame jums ir jūsų komandai bendravimo su žiniasklaida mokymus arba paprasčiausiai padedame atsakyti į jūsų rūpimus klausimus.

Viešieji ryšiai

Nepriklausomai nuo jūsų veiklos ir jos sudėtingumo, mes teikiame veiksmingas ryšių su visuomene paslaugas, kad taptumėte matomi, atpažįstami ir patikimi. Nuo strateginės krypties ar ryšių su žiniasklaida iki krizių ir reputacijos valdymo – mes pasiekiame puikių rezultatų.

Turinio kūrimas

Turinys – tai komunikacijos duona ir sviestas, o mūsų duona ir sviestas visada valgomi su šypsena. Tekstai, maketai ar vaizdo įrašai – „More“ komanda pasirūpina, kad nepriklausomai nuo jūsų veiklos tipo, siunčiama žinutė bet kokiu formatu skambėtų lengvai, paprastai bei kūrybiškai.

Klientai

Kontaktai

Pradėkime

dirbti

kartu!